SSS

Güzellik merkezimizdeki tedavi yöntemleri ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevaplarını aşağıda okuyabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

HydraFacial MD Power Nedir?

HydraFacial MD, Vortex Technology ile ablatif olmayan cilt yenileme teknolojidir. Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan klinik çalışmalar, HydraFacial'ın diğer birçok cilt yenileme yöntemlerine göre daha iyi sonuçlar verdiğini göstermiştir. Hydrafacial MD güneş hasarları ve lekelerini azaltır, cilt renk düzensizlikleri, hiperpigmentasyon kırışıklıklar ve çizgiler, kuru ve nemsiz cilt, yağlı/tıkalı gözenekler ve gözenek büyüklüğünü tedavi eder.

HIFU Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

HIFU (Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) vücudun kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullanarak ameliyatsız yüz germe kaş kaldırma, sıkılaşma ve tonlamayı sağlayan, yüz, boyun ve göğüs için cerrahi olmayan gençleştirici yöntemdir.

Karbon Peeling Nedir?

Karbon peeling leke tedavisinde kullanılan, gözenekleri küçülten, cildi aydınlatan ve gençleştiren bir tedavi yöntemidir. Ayrıca açık renkli ince tüylerin giderilmesinde etkili bir yöntemdir. Karbon peeling lazerle uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Kimyasal Peeling Nedir?

Yaşla birlikte cildin en üst tabakası olan epidermisteki hücre yenilenmesi giderek azaldığı için, cilt yüzeyinde ölü deri hücreleri birikmeye başlar. Bu da cildin donuk, mat ve cansız bir görünüm almasına neden olurken, kahverengi lekeler, ince çizgi ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Ciltteki ince kırışıklıkları ve renk farkını yok etmek için en etkili yöntemlerden biri kimyasal peeling tedavileridir.

İLETİŞİM FORMU

Bize Yazın